Tarzan Efsanesi - The Legend of Tarzan 2016 Kışın Ortasında - Edge of Winter 2016 Evrim - Évolution 2015 Rabin'in Son Günü - Rabin The Last Day 2015 Arkadaşlarını Öldür - Kill Your Friends 2015 Fildişi Oyunu – The Ivory Game (2016)
PES 2016 Mafia 3 Farming Simulator 2017 Viking: Battle for Asgard Call of Duty: Black Ops 3 Grand Theft Auto 5
» Telif Hakkı

Telif Hakkı

Telif Hakkı:

Telif hakkı bulunan içerik vs. ile ilgili;

indiriom.com 2016 yılından bu yana kadar yasalara, hukuka ve telif haklarına her zaman için saygılı olmayı hedeflemiştir. indiriom.com 5651 sayılı yasaya göre “yer sağlayıcı” adı altında kesintisiz hizmet ve destek vermektedir. Yasaların belirlemiş olduğu duruma göre, site içerisindeki yazarların hukuka aykırı olan konularını kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Sitemiz tamamen “Uyar ve Kaldır” prensibiyle yola çıkmaktadır ve içerikler dikkate alındığı takdirde 3 iş günü içerisinde kaldırılmaktadır.

Telif hakkını veya yasaları ihlal eden konuları görmeniz durumunda “Bize Ulaşın” bağlantısı üzerinden site yönetimine ulaşarak ilgili konuların incelenmesini ve site içerisinden tamamen silinmesi sağlayabilirsiniz. Bu durumda site yöneticileri ilgili konuyu inceleyerek ve gerekli görüldüğü taktirde site içerisinden ilgili konu tamamen silinecektir.